Doprava k hotelu

Letní doprava1 na Labskou boudu se poskytuje v období od 1.5. do 31.10.
Zimní doprava se nabízí pouze v období od 26.12. do 2.1.

Labská bouda leží v první zóně Krkonošského národního parku a proto je vjezd k hotelu vlastním motorovým vozidlem zakázán. Pro naše návštěvníky zajišťujeme dopravu z Horních Míseček nebo od Vrbatovy boudy.

Dopravu k hotelu poskytujeme vyjímečně dle individuální dohody od pondělí do čtvrtka v létě hotelovým automobilem pokud je přístupová komunikace bezpečně sjízdná

Naším dopravním prostředkem absolvujete cca 8 km dlouhý úsek a překonáte stoupání 450 m během pár minut. Pěší cesta je o 3 km kratší a vede po značených turistických cestách.

Doprava je zajišťována z Horních Míseček od parkoviště u spodní stanice vleků, Jilemnické boudy nebo od Vrbatovy boudy.

Parkoviště u spodní stanice vleků je hned vpravo po vjezdu do Horních Míseček, pokud bude toto parkoviště plné, lze vozidlo ponechat také na navazujícím parkovišti.

 

Veškerou dopravu je nezbytné si nejpozději den před příjezdem zarezervovat na telefonním čísle recepce hotelu Labská bouda +420 733 740 885, kde vám potvrdí i čas přepravy.

Ceník individuální a hromadné dopravy:

Letní doprava1 se poskytuje pouze v období od 1.5. do 31.10.
automobilem - max. 6 osob 1000,- Kč / jízdu
hromadný svoz ve stanovený čas 200,- Kč / jízdu / osobu
(zdarma pro vybrané pobyty)

1 Letní dopravu nelze zajistit v případě, pokud pro bezpečnou přepravu osob a zavazadel nemohou být použity automobily s náhonem 4x4 z důvodu souvislé sněhové pokrývky či náledí.

Pokud povětrnostní podmínky neumožní bezpečnou přepravu osob, může být dopravcem jednostranně změněn čas odjezdu nebo doprava bez náhrady zrušena. V případě jednostranného zrušení již klientem objednané dopravy na Labskou boudu ze strany hotelu se neaplikují storno poplatky (pro nenastoupení klienta na pobyt) nebo v případě zrušení již objednané dopravy z Labské boudy do Horních Míseček je klientovi poskytnuto bezplatné ubytování do dne, kdy bude doprava zajištěna.

 

 

On-line kamera

18:09 17.1°C SV
2.3m/s
74%

Předpověď počasí

  • Neděle 18°C 2.3m/s
  • Pondělí 19°C 2.3m/s
  • Úterý 18°C 3.4m/s
Podrobná předpověď